Inspekce nemovitosti

do 48 hodin prohlédneme vámi vyhlédnutou nemovitost a zjistíme, zda není napadena dřevokazným hmyzem a organismy.

Máme 20 let praxe a stovky spokojených zákazníků, působíme po celé ČR i na Slovensku. Ozvěte se nám.

 

Odeslat poptávku

Dřevomorka, tesařík, červotoč a desítky dalších dřevokazných organismů dokáží cenu nemovitosti snížit o stovky tisíc korun. Na první pohled si jich ale často nevšimnete.

Mohou odpočívat v trámech a podlaze, pomalu se množit za omítkou či v nábytku. Stačí vyšší vlhkost vzduchu – larvy a houby se probudí se k životu a začnou likvidovat dřevěné struktury domu.

Před investicí do nového domu, chaty nebo jiné budovy si ke zhodnocení jejího stavu vždy přizvěte odborníka.

02 inspekce nemovitosti

Doporučení našich spokojených zákazníků:

„Miloše Holinku jsem poptal na odstranění červotoče a plísně pomocí impregnace dřeva. Jeho práci nemám co vytknout: domluva byla rychlá, co slíbil, to dodržel a uklidil také vzniklý nepořádek. Navíc byla na ošetřené trámy vystavená prodloužená záruka. Rád poptám p. Holinku zase.“

Petr Šín

„Na tím pána Holinku som sa obrátil, keď som zistil, že mám krov zničený drevokazným hmyzom (kvôli nevhodnému ošetreniu predchádzajúcim majiteľom). Pán Holinka na dopyt reagoval počas jedného dňa a rýchlo sme sa dohovorili na odstránenie škodcov chemickou impregnáciou. Všetko prebehlo v dohodnutom termíne a skutočne došlo k likvidácii hmyzu.“

Marian Černický

Dnes u nás Vaši dva pracovníci prováděli impregnaci dřeva na půdě. Prosím aby jste jim vyjádřil poděkování za odvedenou práci. Shodou okolností jsem v naší obci i starostou a takové služné a pracovité řemeslníky marně sháníme.Máte štěstí že takové pracovníky máte, ještě jednou vyřiďte chlapům že jim moc děkujeme.Přeji i Vám a Vaší firmě aby se Vám dařilo.

Petr a Vlasta Nunovi, Dlouhoňovice

„Na tým pana Holinky jsme se obrátili, protože jsme rychle potřebovali vyřešit problém s napadenými trámy. Přípravky, které jsme používali, nezabíraly. Po aplikaci gelu se podařilo parazity zlikvidovat. Vše proběhlo podle dohody a s profesionálním nasazením.“

František Vašíček

„Dodržení rozpisu prací, profesionalita i ochota, to vše jsou věci, pro které tým Impregnace dřeva doporučujeme známým. Od odstranění hmyzu a impregnace dřeva v našem domě uplynulo už rok a stavba zatím nejeví žádné známky návratu škůdců.“

Tomáš Horák

„Asi před rokem jsme si u srubu všimli vrzavého zvuku a viditelných světlých ‘chodbiček’ pod povrchem dřeva. Obrátili jsme se na několik firem, pana Holinku jsme zvolili na základě pozitivních referencí na internetu a dobré komunikace. Odstranění tesaříka se vydařilo. Vše proběhlo naprosto profesionálně, především si ceníme dodržení termínů.“

Ivo Hospůdka

„Pán Holinka a jeho tím nám pomohli odstrániť červotoče z trámov rodinného domu. Práca prebehla tak, ako sme sa dohodli - odporúčáme.“

Jana Kočiancová

Vážený pane Holinko, nejprve bychom Vám chtěli poděkovat za vynikající provedení impregnace na našich střešních trámech ve Vničných Šumicích.
Vaši spolupracovníci odvedli opravdu vynikající práci, byli dokonce dříve na místě než plánováno (což dnes bohužel již tak často nestává), byli velmi milí a vstřícní, odvedli prácí velmi rychle a bez přestávek, přesto však v odpovídající kvalitě.
Na takovéto spolupracovníky můžete být opravdu hrdý, my můžeme jen závidět a gratulovat k takovému týmu.

Dr. Dieter Pollak

Rychlé určení stavu objektu

Během 20leté praxe jsme pracovali na stovkách nemovitostí. Známe všechna místa, kde se mohou dřevokazné organismy vyskytnout. Pohledem, poklepem a např. i podle zápachu během chvíle určíme, zda se v objektu vyskytují dřevokazné houby a hmyz.

Pro potřeby soudního či notářského řízení vám zajistíme znalecký posudek od soudního znalce.

Za svou práci ručíme. V oboru se pohybujeme přes 20 let a pravidelně se vzděláváme:

impregnace dreva osvedceni 2010 certificat1 s certificat1 s certificat2 simpregnace dreva osvedceni 2010

Jak inspekce nemovitosti proběhne?

1) Prohlédneme dům a zhodnotíme jeho stav
V domluvený termín přijedeme a prohlédneme krov, podlahy, bednění a nábytek. Ze zjištěných faktů vypracujeme závěrečnou zprávu.

2) Doporučíme další postup
Pokud zjistíme přítomnost dřevokazných organismů, doporučíme nejvhodnější způsob jejich likvidace – u hmyzu chemické odstranění a likvidaci mikrovlnami, u dřevomorky a plísní kombinaci mechanického a chemického ošetření. Ihned spočítáme konečnou cenu za provedení všech prací.

3) Předáme protokol a domluvíme další kroky
Předáme vám protokol o stavu objektu i nacenění a domluvíme se na případném odstranění zjištěných vad.

 

Odeslat poptávku

Zachránili jsme stovky budov

Naši klienti jsou spokojeni. Podívejte se, jak jsme pomohli:

1

Velký Čepčín (SR), rodinný dům

Likvidace dřevomorky

Prozkoumat
praha patrovy dum

Praha, bytový dům


Likvidace dřevomorky

Prozkoumat
02 impregnace dreva kostel sumperk1

Šumperk, kostel Zvěstování panny Marie

Likvidace dřevomorky

Prozkoumat

Na kolik inspekce nemovitosti vyjde?

Prohlídka objektu a zpracování protokolu stojí 1500 Kč.

V případě, že se domluvíme na následném odstranění dřevokazného hmyzu či hub vám od ceny likvidačních prací tuto částku odečteme.

Ozvěte se nám

Nejste si jisti, zda vámi vyhlédnutá nemovitost není napadená dřevokazným hmyzem a houbami? My to zjistíme. Poštete nám zprávu!


*
*
*
*
* povinné údaje

*Maximální velikost 1 fotky je 2 MB

 

Po odeslání poptávkového formuláře si prosím zkontrolujte ve vaší schránce SPAM. Je možné, že odpověď spadne tam. Děkuji.

Sídlo společnosti

MH-Chemická ochrana dřeva s.r.o.
Dolní Studénky 4
788 20 Dolní Studénky