Likvidace dřevokazných hub a plísní

Zbavíme váš dům dřevokazných hub – na desítky let a i bez navrtání krovů. Do 48 hodin přijedeme a napadenou nemovitost prohlédneme.

Máme 20 let praxe a stovky spokojených zákazníků a poskytujeme až 10letou záruku. Působíme po celé ČR i na Slovensku. Ozvěte se nám.

 

Odeslat poptávku

Dřevomorku, trámovku a další dřevokazné houby poznáte na první pohled – a především je ucítíte. Napadené trámy a podlahy trouchnivějí, vzduchem se šíří zápach zatuchliny. V pokročilé fázi napadení si všimnete houbových vláken a plodnic.

Rozrušené dřevěné struktury domu při neošetření povolí a naruší jeho statiku. Dřevokazné houby se množí mimořádně rychle, při svém růstu navíc vylučují zdraví škodlivé spory.

Napadenou budovu je potřeba ošetřit co nejdříve. V opačném případě hrozí vašemu majetku i zdraví vážné následky.

02 likvidace drevokaznych hub 

Doporučení našich spokojených zákazníků:

„Miloše Holinku jsem poptal na odstranění červotoče a plísně pomocí impregnace dřeva. Jeho práci nemám co vytknout: domluva byla rychlá, co slíbil, to dodržel a uklidil také vzniklý nepořádek. Navíc byla na ošetřené trámy vystavená prodloužená záruka. Rád poptám p. Holinku zase.“

Petr Šín

„Na tím pána Holinku som sa obrátil, keď som zistil, že mám krov zničený drevokazným hmyzom (kvôli nevhodnému ošetreniu predchádzajúcim majiteľom). Pán Holinka na dopyt reagoval počas jedného dňa a rýchlo sme sa dohovorili na odstránenie škodcov chemickou impregnáciou. Všetko prebehlo v dohodnutom termíne a skutočne došlo k likvidácii hmyzu.“

Marian Černický

Dnes u nás Vaši dva pracovníci prováděli impregnaci dřeva na půdě. Prosím aby jste jim vyjádřil poděkování za odvedenou práci. Shodou okolností jsem v naší obci i starostou a takové služné a pracovité řemeslníky marně sháníme.Máte štěstí že takové pracovníky máte, ještě jednou vyřiďte chlapům že jim moc děkujeme.Přeji i Vám a Vaší firmě aby se Vám dařilo.

Petr a Vlasta Nunovi, Dlouhoňovice

„Na tým pana Holinky jsme se obrátili, protože jsme rychle potřebovali vyřešit problém s napadenými trámy. Přípravky, které jsme používali, nezabíraly. Po aplikaci gelu se podařilo parazity zlikvidovat. Vše proběhlo podle dohody a s profesionálním nasazením.“

František Vašíček

„Dodržení rozpisu prací, profesionalita i ochota, to vše jsou věci, pro které tým Impregnace dřeva doporučujeme známým. Od odstranění hmyzu a impregnace dřeva v našem domě uplynulo už rok a stavba zatím nejeví žádné známky návratu škůdců.“

Tomáš Horák

„Asi před rokem jsme si u srubu všimli vrzavého zvuku a viditelných světlých ‘chodbiček’ pod povrchem dřeva. Obrátili jsme se na několik firem, pana Holinku jsme zvolili na základě pozitivních referencí na internetu a dobré komunikace. Odstranění tesaříka se vydařilo. Vše proběhlo naprosto profesionálně, především si ceníme dodržení termínů.“

Ivo Hospůdka

„Pán Holinka a jeho tím nám pomohli odstrániť červotoče z trámov rodinného domu. Práca prebehla tak, ako sme sa dohodli - odporúčáme.“

Jana Kočiancová

Vážený pane Holinko, nejprve bychom Vám chtěli poděkovat za vynikající provedení impregnace na našich střešních trámech ve Vničných Šumicích.
Vaši spolupracovníci odvedli opravdu vynikající práci, byli dokonce dříve na místě než plánováno (což dnes bohužel již tak často nestává), byli velmi milí a vstřícní, odvedli prácí velmi rychle a bez přestávek, přesto však v odpovídající kvalitě.
Na takovéto spolupracovníky můžete být opravdu hrdý, my můžeme jen závidět a gratulovat k takovému týmu.

Dr. Dieter Pollak

Používáme certifikované technologie s ověřenými výsledky

Při likvidaci dřevomorky a plísní se nejprve zbavujeme poškozeného dřeva, poté likvidujeme vlákna hub a plodnice. Ty produkující spory, ze kterých dřevokazné houby opět vyrostou.

Po odstranění dřevokazných organismů ošetřujeme dřevo tzv. chemickou injektáží. Do krovu, trámu, podlah a dalších struktur aplikujeme pod tlakem 30 barů směs fungicidů a insekticidů. Látka díky vysokému tlaku prostoupí strukturou dřeva a naváže se na něj. Chemická směs je zdraví neškodná, odolá horku i mrazu, z dřeva se nevymyje a proti napadení dřevokaznými organismy jej ochrání na desítky let.

Pamatujte, že smetením ze zdi se dřevomorky ani plísní nezbavíte. Příčiny problému (vláken a plodnic) zůstanou netknuté, navíc do vzduchu rozšíříte zdraví škodlivé spory.

Za svou práci ručíme. V oboru se pohybujeme přes 20 let a pravidelně se vzděláváme:

impregnace dreva osvedceni 2010 certificat1 s certificat1 s certificat2 simpregnace dreva osvedceni 2010

Jak likvidace dřevomorky a dřevokazných hub proběhne?

1) Prohlédneme váš dům a zhodnotíme stav škod
V domluvený termín přijedeme a určíme nejvhodnější postup pro záchranu objektu. Ihned spočítáme konečnou cenu za provedení prací.


2) Připravíme budovu na odstranění dřevokazných hub
Demontáží podlahy a obložení se dostaneme k plodnicím (zdroji nákazy). V případě potřeby odstraníme omítku na zdech.


3) Zlikvidujeme napadené dřevo
Odstraníme napadené části trámů, podlahy a dalších struktur, odvezeme je k ekologické likvidaci a zajistíme jejich nahrazení. Zároveň odstraníme plodnice a viditelná vlákna hub.


4) Aplikace hubící látky a impregnace dřeva
Dřevo napustíme směsí insekticidu a fungicidu buď pomocí tlakové injektáže, nebo nanesením speciálního gelového fundicidního a insekticidního přípravku GEL FONGI+, který dřevem pronikne i bez navrtání.

Látka strukturou materiálu prostoupí a zabrání opětovnému výskytu dřevokazných hub na desítky let. Po napuštění se postaráme o impregnaci povrchu dřeva. Uklidíme po sobě a dům vám předáme zpět.

 

Odeslat poptávku

Zachránili jsme stovky budov

Naši klienti jsou spokojeni. Podívejte se, jak jsme pomohli:

1

Velký Čepčín (SR), rodinný dům

Likvidace dřevomorky

Prozkoumat
praha patrovy dum

Praha, bytový dům


Likvidace dřevomorky

Prozkoumat
02 impregnace dreva kostel sumperk1

Šumperk, kostel Zvěstování panny Marie

Likvidace dřevomorky

Prozkoumat

Na kolik likvidace dřevokazných hub vyjde?

Veškeré ceny jsou pouze orientační a vychází z našich zkušeností. Likvidaci zpravidla doplňujeme preventivní chemickou impregnací.

  • ošetření krovů u rodinného domu: od 15 tisíc Kč,
  • ošetření trámů v obytné místnosti: od 10 tisíc Kč,
  • ošetření roubenky: od 15 tisíc Kč.

 

Přesné nacenění vám předložíme po prohlídce napadené stavby. Za inspekci nemovitosti účtujeme 1500 Kč – pokud se na domluvíme na službě likvidace dřevokazných hub, je prohlídka zdarma.

Ozvěte se nám

Nejste si jisti, zda vám dřevokazné houby neničí dům? My to zjistíme – už do 48 hodin. Poštete nám zprávu!

Za inspekci účtujeme 1500 Kč, při objednání dalších služeb je prohlídka zdarma.


*
*
*
*
* povinné údaje

*Maximální velikost 1 fotky je 2 MB

 

Po odeslání poptávkového formuláře si prosím zkontrolujte ve vaší schránce SPAM. Je možné, že odpověď spadne tam. Děkuji.

Sídlo společnosti

MH-Chemická ochrana dřeva s.r.o.
Dolní Studénky 4
788 20 Dolní Studénky