Chemická likvidace dřevokazného hmyzu

Už do 48 hodin zbavíme váš dům dřevokazného hmyzu – na desítky let.

Zdarma přijedeme a napadené trámy a další dřevěné struktury prohlédneme.

Máme 20 let praxe, stovky spokojených zákazníků, poskytujeme 6letou záruku. Působíme po celé ČR i na Slovensku. Ozvěte se nám.

Odeslat poptávku

Trámy a nábytek napadený dřevokazným hmyzem poznáte snadno. V noci vás probudí hlasité chroupání, u napadeného dřeva si všimnete hromadících se pilin – a přímo v něm vyžraných cestiček.

Postupem času ztratí krov svou pevnost a dojde k jeho destrukci. Tesařík a červotoč snadno způsobí škody za stovky tisíc korun a na týdny až měsíce vám sebere střechu nad hlavou.

Především u starších staveb je důležitá prevence. Dřevokazný hmyz se vyvíjí až 8 let – a na první pohled zdravý krov v sobě může skrývat vajíčka červotoče, tesaříka a dalších druhů, které hned po vylíhnutí začnou oporu vašeho domu likvidovat.

02 likvidace hmyzu

Používáme účinné, certifikované technologie

Dřevokazné škůdce likvidujeme směsí insekticidu a fungicidu. Do krovu, bednění a nábytku ji aplikujeme pod tlakem 30 barů technologií tzv. vysokotlaké injektáže od certifikovaného výrobce MABI. Díky vysokému tlaku látka prostoupí strukturou dřeva a naváže se na něj. Během několika desítek minut zahubí vajíčka, larvy a dospělé jedince dřevokazného hmyzu.

Navázaná chemická směs je zdraví neškodná – pro vás i vaše mazlíčky. Odolá horku i mrazu, z dřeva se nevymyje a proti napadení hmyzem jej ochrání na desítky let.

Nezapomeňte, že nátěrem dřevokazný hmyz nezlikvidujete. Při natření pronikne mořidlo a další látky jen pár milimetrů pod povrch – ale do hloubky dřeva, kde se nachází většina škůdců, se hubící prostředek nedostane.

Za svou práci ručíme. V oboru se pohybujeme přes 20 let a pravidelně se vzděláváme:

certificat1 s certificat2 s

Jak likvidace hmyzu proběhne?

1) Prohlédneme váš dům a zhodnotíme stav škod
V domluvený termín přijedeme a zdarma určíme nejvhodnější postup pro záchranu domu a nábytku. Pokud je potřeba ošetřit dřevo bez navrtávání, volíme likvidaci mikrovlnami. Ihned spočítáme konečnou cenu za provedení všech prací.


2) Připravíme dřevo na aplikaci hubících látek
Zkaženou hmotu odstraníme osekáním a obroušením. U silného napadení zajistíme výměnu části trámu, krovu či nábytku. Navrtáme otvory pro aplikaci insekticidu.


3) Aplikace hubící látky
Pomocí tlakové injektáže napustíme dřevo směsí insekticidu a fungicidu. Látka strukturou materiálu okamžitě prostoupí a během několika desítek minut zlikviduje veškeré dřevokazné organismy.


4) Impregnace dřeva
Po napuštění impregnujeme stejnou směsí také povrch dřeva. Uklidíme po sobě, odvezeme odpadní materiál a místnost vám předáme zpět. Už za jediný den.

 

Odeslat poptávku

Zachránili jsme stovky budov

Naši klienti jsou spokojeni. Podívejte se, jak jsme pomohli:

11 impregnace dreva ejpovice

Ejpovice, rodinný dům

Chemické ošetření dřeva

Prozkoumat
rovna roubenka

Rovné (SR), roubenka

Ošetření napadeného roubení

Prozkoumat
2

Zlín-Příluky, kaplička

Chemické ošetření krovu

Prozkoumat

Ozvěte se nám

Nejste si jisti, zda vám dřevokazný hmyz neničí střechu nad hlavou? My to zjistíme – zdarma, nezávazně a už do 48 hodin. Poštete nám zprávu!Sídlo společnosti

Miloš Holinka
Dolní Studénky 4
788 20 Dolní Studénky