Mikrovlnná likvidace dřevokazných organismů

Během jediného dne zbavíme váš dům dřevokazného hmyzu i hub – bez navrtávání dřeva.Přijedeme a napadenou nemovitost prohlédneme.

Máme 20 let praxe a stovky spokojených zákazníků a poskytujeme až 10letou záruku. Působíme po celé ČR i na Slovensku.
Ozvěte se nám.

Odeslat poptávku

Přítomnosti dřevokazných organismů si všimnete rychle. Tesaříka a červotoče poznáte podle nočního chroupání a pilin pod napadeným materiálem. Dřevomorku a další houby prozradí typický zápach, viditelná vlákna a plodnice.

Postupem času ztratí krov svou pevnost a při zatížení sněhem se nalomí. Tesařík, červotoč a dřevomorka zlikvidují podlahy, způsobí škody za stovky tisíc korun a na týdny až měsíce vás připraví o střechu nad hlavou.

Silné napadení domu dřevokazným hmyzem a houbami vyžaduje okamžitý zásah.

02 mikrovlnna likvidace

Doporučení našich spokojených zákazníků:

„Miloše Holinku jsem poptal na odstranění červotoče a plísně pomocí impregnace dřeva. Jeho práci nemám co vytknout: domluva byla rychlá, co slíbil, to dodržel a uklidil také vzniklý nepořádek. Navíc byla na ošetřené trámy vystavená prodloužená záruka. Rád poptám p. Holinku zase.“

Petr Šín

„Na tím pána Holinku som sa obrátil, keď som zistil, že mám krov zničený drevokazným hmyzom (kvôli nevhodnému ošetreniu predchádzajúcim majiteľom). Pán Holinka na dopyt reagoval počas jedného dňa a rýchlo sme sa dohovorili na odstránenie škodcov chemickou impregnáciou. Všetko prebehlo v dohodnutom termíne a skutočne došlo k likvidácii hmyzu.“

Marian Černický

Dnes u nás Vaši dva pracovníci prováděli impregnaci dřeva na půdě. Prosím aby jste jim vyjádřil poděkování za odvedenou práci. Shodou okolností jsem v naší obci i starostou a takové služné a pracovité řemeslníky marně sháníme.Máte štěstí že takové pracovníky máte, ještě jednou vyřiďte chlapům že jim moc děkujeme.Přeji i Vám a Vaší firmě aby se Vám dařilo.

Petr a Vlasta Nunovi, Dlouhoňovice

„Na tým pana Holinky jsme se obrátili, protože jsme rychle potřebovali vyřešit problém s napadenými trámy. Přípravky, které jsme používali, nezabíraly. Po aplikaci gelu se podařilo parazity zlikvidovat. Vše proběhlo podle dohody a s profesionálním nasazením.“

František Vašíček

„Dodržení rozpisu prací, profesionalita i ochota, to vše jsou věci, pro které tým Impregnace dřeva doporučujeme známým. Od odstranění hmyzu a impregnace dřeva v našem domě uplynulo už rok a stavba zatím nejeví žádné známky návratu škůdců.“

Tomáš Horák

„Asi před rokem jsme si u srubu všimli vrzavého zvuku a viditelných světlých ‘chodbiček’ pod povrchem dřeva. Obrátili jsme se na několik firem, pana Holinku jsme zvolili na základě pozitivních referencí na internetu a dobré komunikace. Odstranění tesaříka se vydařilo. Vše proběhlo naprosto profesionálně, především si ceníme dodržení termínů.“

Ivo Hospůdka

„Pán Holinka a jeho tím nám pomohli odstrániť červotoče z trámov rodinného domu. Práca prebehla tak, ako sme sa dohodli - odporúčáme.“

Jana Kočiancová

Vážený pane Holinko, nejprve bychom Vám chtěli poděkovat za vynikající provedení impregnace na našich střešních trámech ve Vničných Šumicích.
Vaši spolupracovníci odvedli opravdu vynikající práci, byli dokonce dříve na místě než plánováno (což dnes bohužel již tak často nestává), byli velmi milí a vstřícní, odvedli prácí velmi rychle a bez přestávek, přesto však v odpovídající kvalitě.
Na takovéto spolupracovníky můžete být opravdu hrdý, my můžeme jen závidět a gratulovat k takovému týmu.

Dr. Dieter Pollak

Používáme certifikované technologie s ověřenými výsledky

Přemnožené škůdce ve struktuře domu a nábytku likvidujeme mikrovlnami. Záření proniká hluboko do struktury napadeného dřeva a dřevokazné organismy okamžitě usmrcuje zahřátím až na 95 °C. Samotný materiál zůstává bez poškození.

Likvidace mikrovlnami se hodí tam, kde nelze napadené dřevo navrtat, např. u historických objektů nebo starožitného nábytku. Mikrovlnné záření ničí plísně, houby a všechna vývojová stádia dřevokazného hmyzu – vajíčka, larvy a dospělé jedince.

Při práci využíváme certifikované přístroje od specialisty na mikrovlnnou technologii, firmy MW Servis. Alternativou k mikrovlnné likvidaci je chemická likvidace speciálním gelovým fundicidním a insekticidním přípravkem, který obsahuje směs insekticidů a fungicidů a lze jej aplikovat bez navrtávání.

Nezapomeňte, že nátěrem dřevokazný hmyz nezlikvidujete. Při natření pronikne mořidlo a další látky jen pár milimetrů pod povrch – ale do hloubky dřeva, kde se nachází většina škůdců, se hubící prostředek nedostane.

Za svou práci ručíme. V oboru se pohybujeme přes 20 let a pravidelně se vzděláváme:

impregnace dreva osvedceni 2010 certificat1 s certificat1 s certificat2 simpregnace dreva osvedceni 2010

Jak likvidace mikrovlnami proběhne?

1) Prohlédneme váš dům a zhodnotíme stav škod

V domluvený termín přijedeme a určíme nejvhodnější postup pro záchranu domu a nábytku. Ihned spočítáme konečnou cenu za provedení prací.


2) Připravíme dřevo na mikrovlnné záření

Kde to bude možné, odstraníme zkažené dřevo sbroušením a osekáním. Při silné destrukci materiálu zajistíme výměnu části trámu, krovu, podlahy či nábytku.


3) Likvidace dřevokazných organismů

K napadenému materiálu nainstalujeme generátory záření, nastavíme je a spustíme. Mikrovlny během několika minut zlikvidují veškeré dřevokazné organismy.


4) Impregnace dřeva

Povrch dřeva ošetříme fungicidem a insekticidem proti opětovnému napadení hmyzem a dřevokaznými houbami. Uklidíme po sobě, odpadní materiál odvezeme k likvidaci a místnost vám předáme zpět. Už za jediný den.

 

Odeslat poptávku

Zachránili jsme stovky budov

Naši klienti jsou spokojeni. Podívejte se, jak jsme pomohli:

01 impregnace dreva osetreni podlozi

Pustevny, podloží pro dům


Ošetření podloží mikrovlnnou technologií

Prozkoumat
chata jeseniky

Jeseníky, roubenka


Likvidace dřevokazného hmyzu mikrovlnami

Prozkoumat

Na kolik mikrovlnná likvidace hmyzu vyjde?

Veškeré ceny jsou pouze orientační a vychází z našich zkušeností. Mikrovlnnou likvidaci zpravidla doplňujeme preventivní chemickou impregnací.

  • ošetření krovů u rodinného domu: až 35 tisíc Kč,
  • ošetření trámů v obytné místnosti: 15 až 25 tisíc Kč,
  • ošetření dřevěných podlah: 10 až 60 tisíc Kč,
  • ošetření roubenky: 20 až 150 tisíc Kč.

 

Přesné nacenění vám předložíme po prohlídce napadené stavby. Za inspekci nemovitosti účtujeme 1500 Kč – pokud se domluvíme na službě likvidace dřevokazných organismů, je prohlídka zdarma.

Ozvěte se nám

Nejste si jisti, zda vám dřevokazné organismy neničí dům? My to zjistíme – už do 48 hodin. Poštete nám zprávu!

Za inspekci účtujeme 1500 Kč, při objednání dalších služeb je prohlídka zdarma.


*
*
*
*
* povinné údaje

*Maximální velikost 1 fotky je 2 MB

 

Po odeslání poptávkového formuláře si prosím zkontrolujte ve vaší schránce SPAM. Je možné, že odpověď spadne tam. Děkuji.

Sídlo společnosti

MH-Chemická ochrana dřeva s.r.o.
Dolní Studénky 4
788 20 Dolní Studénky